Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na wypoczynek w naszych apartamentach.
Villa Barbara to miejsce gdzie można odpocząć i zapomnieć o codziennych problemach, znajdziecie tu Państwo szczerą gościnność, spokój i przytulne ciepło.
W ofercie posiadamy trzy słoneczne apartamenty z pięknymi widokami na otaczające nas Góry Izerskie. Obiekt położony jest 100 m od centrum uzdrowiska.
W naszym ogrodzie znajdziecie Państwo miejsce na ognisko oraz grill.
Ze względu na swoje położenie Villa Barbara jest idealnym miejscem zarówno dla osób szukających wyciszenia i spokoju, jak i miłośników górskich wędrówek, rowerowych wycieczek oraz śnieżnego szaleństwa.
DOSKONAŁA Na podstawie 8 opinii Opublikowano na Google Mikio96Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Google Ewula aTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Google Grzegorz WalczakTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opublikowano na Google Artur ŚliwaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Super miejsce do pobytu w Świeradów ZdrojuOpublikowano na Google Marzena MazurTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Super miejsce wszystko jest wszędzie bliskoOpublikowano na Google Aneta Golczyk-SzypowskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Aneta i Robert W Villi Barbar byliśmy tydzień temu, mieszkaliśmy tam 10 dni. Jest to cudowne, spokojne miejsce!!! Apartament bardzo czysty, przytulny, dobrze wyposażony - mieszkaliśmy w apartamencie nr 2 z dwójką dzieci, każdy znalazł wystarczająco przestrzeni dla siebie. Do tego duży balkon z pięknym widokiem. Dom jest usytuowany niedaleko centrum. Pani Basia to niesamowicie uprzejma osoba, otwarta na nasze prośby, bardzo uczynna. Zamierzamy tam wracać. Szczerze polecamy pobyt w tym miejscu!!! Pani Basiu bardzo dziękujemy!Opublikowano na Google Marek DomagałaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Bardzo czysty i zadbany apartament miła i pomocna Pani właścicielka blisko do centrum oraz na szlaki turystyczne. Szkoda było wyjeżdżać. Polecam to miejsce i spewnością jeszcze wrócimy.Opublikowano na Google Teresa TraczykTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Byłam z rodziną 15_20.luty 2020 Polecam, warunki bardzo dobre, czysto, właścicielka bardzo sympatyczna, wrócę jeszcze napewno. Pozdrawiam
DOSKONAŁANa podstawie 60 opinii KarolinaBardzo polecam! ☺Doskonała lokalizacja, dobre wyposażenie, bardzo czyste pokoje. Polecam! Jakub☺Wszystko w jak najlepszym porządku. Ładny apartament, czysto i dobre wyposażenie. Jak dla nas blisko do deptaku, parku i kawiarni :). ☹Brak uwag. Adde☺Personal sehr zuvorkommend und sehr freundlich. Man hat uns einen Schlüssel für den Haupteingang gegeben, damit wir den Kinderwagen dort abstellen konnten. Auch durften wir unser Apartment über die Aus-Check-Zeit nutzen ihne Mehrkosten. ☹Dies sind Verbesserungsvorschläge: WLAN ist zwischendurch abgebrochen. Und wenige TV-Kanäle. AnonymousUrlop w sierpniu 2021 ☺Obiekt zlokalizowany w spokojnej okolicy, jednak blisko plaźy i centrum miejscowości. W pobliżu sklepy i punkty gastronomiczne. Apartament wyposażony nowocześnie i gustownie. Szczególnie świetne wrażenie robią tarasy na których miło można spędzać czas . Pani właścicielka obiektu to miła i bezpośrednia osoba reagująca szybko na wszelkie pytania i problemy. Pobyt udany . Polecam serdecznie AndreaExceptional MariolaGdybym miała ponownie spędzić czas w Świeradowie Zdroju, bez wątpienia byłby to ten apartament ☺Lokalizacja w centrum uzdrowiska. Bardzo blisko do restauracji, sklepów, szlaków górskich. Apartament urządzony bardzo ładnie, wyposażony we wszystko co niezbędne. Przywitano nas na słodko, a gospodarze uczynnie podwieźli nas do Szklarskiej Poręby. JerzyPobyt uwazam za udany Tomasz☺Świetna lokalizacja. Przemiła pani właścicielka. Polecam ten obiekt. Apartamenty urządzone jak pełno wartościowe mieszkania ze wszystkimi dodatkami. Warto tam jechać. Zapewne wrócimy. AleksanderBardzo udany pobyt ☺Zdecydowanie polecam! Bardzo dobra lokalizacja. Spokojna i cicha okolica. Blisko centrum miasta i szlaków pieszych. Bardzo uprzejma, życzliwa i pomocna Pani Właścicielka. Doskonałe warunki. Przytulny, przestronny apartament. Czysty, starannie przygotowany i dobrze wyposażony. Duży balkon. Idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Kolektor77Exceptional